Szybkie i intuicyjne narzędzie pracy – bk Fusion

BK Medical będąc liderem w ultrasonografii urologicznej i mając na uwadze opinie oraz rekomendacje specjalistów, stworzył innowacyjny i bardzo zaawansowany technologicznie system biopsji fuzyjnej.

bkFusion – wiodący na rynku system do obrazowania ultradźwiękowego bk3000 został zintegrowany z najlepszym dostępnym oprogramowaniem do wizualizacji, analizy i planowania biopsji fuzyjnej MRI-USG. W ten sposób powstał kompaktowy system pokazujący jednocześnie na jednym monitorze obraz z rezonansu magnetycznego oraz obraz w czasie rzeczywistym z badania ultrasonograficznego. Prosty sposób mocowania czujnika nawigacji na głowicy BK oraz niewielkich rozmiarów generator, który bez trudu mieści się obok pacjenta, pozwalają na natychmiastowe rozpoczęcie procesu diagnostyki bez stosowania dodatkowego wyposażenia.

Biopsja, która daje pewność

Połączenie niezawodnego obrazowania ultrasonograficznego otrzymanego w czasie rzeczywistym oraz pozyskanych wcześniej informacji z rezonansu, oferuje lepszą nawigację, w celu bardziej precyzyjnego lokalizowania wykrytych podczas MRI zmian chorobowych. Takie działanie może potencjalnie zmniejszyć ryzyko przeoczenia guzów o wysokim stopniu złośliwości lub ich nieprawidłowej klasyfikacji.

Urolog posiada całkowitą kontrolę nad badaniem i może z łatwością dopasować ultrasonograf w sposób, który pozwoli mu na ustawienie poziomu wzmocnienia oraz głębi. Może również ujrzeć gruczoł na różnych płaszczyznach (poprzecznej, strzałkowej i endfire), żeby dokładniej zbadać problematyczne obszary bez potrzeby ponownego skanowania lub kalibracji.

Zintegrowany system oferujący bezkonkurencyjną jakość obrazu

JEDEN ZINTEGROWANY SYSTEM

Jednolity system pozwala na jednoczesne wyświetlanie obrazów pochodzących z rezonansu magnetycznego i tworzonych w czasie rzeczywistym obrazów z badania ultrasonograficznego na jednym monitorze.

BEZKONKURENCYJNA JAKOSĆ OBRAZU

Użycie obrazów w wysokiej rozdzielczości przestrzennej, czasowej i w dużym kontraście umożliwia szybką identyfikację zmian chorobowych oraz przeprowadzanie biopsji celowanej.

Technologia predictive fusion®

Predictive Fusion® to zaawansowana technologia, która ulepsza proces obrazowania i zwiększa dokładność konsolidacji skanów MRI z obrazami ultrasonograficznymi. Pozwala również na dopasowanie poziomu wzmocnienia, głębi oraz obsługiwanie różnych przekrojów (poprzecznego, strzałkowego oraz sidefire i endfire) bez potrzeby ponownej kalibracji urządzenia.

Predictive fusion pozwala na dopasowanie oraz korektę potencjalnych błędów w obrazowaniu przed wykonaniem biopsji.

Jeden zintegrowany system – dwie możliwości wykonania zabiegu:

Dr n.med. Marcin Jarzemski – zabieg biopsji fuzyjnej przez krocze

dr Scott Sweazy – biopsja fuzyjna prostaty

Głowice wykorzystywane w biopsjach fuzyjnych

E14C4t Głowica rektalna trójpłaszczyznowa

(Zastosowanie: badania transrektalne, urologia)

E13C2 Głowica rektalna i endowaginalna endfire

(Zastosowanie: badania traksrektalne, przezpochwowe, urologia, ginekologia)

E14CL4b Głowica rektalna dwupłaszczyznowa

(Zastosowanie: badania traknsrektalne, przezpochwowe, urologia, ginekologia, brachyterapia)

Predective Fusion w biopsji fuzyjnej prostaty