Varimed Sp. z o.o.

W 1990 roku rozpoczęliśmy działalność jako polski dystrybutor koncernu Johnson & Johnson. Niemalże równolegle podjęliśmy współpracę z Pentax Medical jako wyłączny dystrybutor tej marki z autoryzowanym serwisem endoskopów w Lesznie. Przez kolejne lata naszym celem było wyspecjalizowanie się w dziedzinie endoskopii. Szukaliśmy jednak także innych światowych producentów, których jakość chcieliśmy reprezentować. W efekcie poszerzyliśmy nasze portfolio produktów.

NASZA MISJA

Od początku towarzyszy nam idea nawiązywania stabilnej, partnerskiej i długoterminowej współpracy, która jest zorientowana na rozmowę, wsparcie. Oprócz działalności handlowej oraz usługowej, prowadzimy aktywne działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pacjentom i personelowi medycznemu obsługującemu nasz sprzęt. Oferujemy stałą opiekę nad pracowniami endoskopowymi poprzez rozwiązania pozwalające na monitorowanie, krok po kroku, stosowanych w nich procedur endoskopowych.

 

Nasza misja „wsparcie dla ekspertów w medycynie” przekłada się na zagwarantowanie lekarzom w Polsce komfortu pracy oraz najwyższej jakości sprzętu medycznego. Pragniemy, aby najnowocześniejsze technologie stosowane w oferowanym przez nas sprzęcie służyły  temu co najcenniejsze – ochronie ludzkiego życia.

30-LETNIE DOŚWIADCZENIE

Nasz zespół przez ponad 30 lat działalności na rynku medycznym zgromadził ogromne doświadczenie. Dzięki temu w codziennej pracy podejmuje szereg działań skutecznie wspierających pracę Służby Zdrowia.

75-OSOBOWY ZESPÓŁ

Działamy w ponad 50-osobowym zespole, podzielonym na pracowników stacjonarnych i mobilnych. Poszczególne działy wzajemnie się uzupełniają, by sprawnie reagować na potrzeby naszych Klientów.

OFERTA

Ofertę kierujemy do lekarzy specjalistów różnych dziedzin. Wraz z produktem przekażemy program kompleksowej obsługi, dzięki której zapewnimy ciągłość użytkowania i sprawne serwisowanie.

W naszej ofercie:

–  endoskopy giętkie,

–  wyposażenie pracowni endoskopowych (m.in. myjnie, szafy),

–  narzędzia endoskopowe ( jedno- i wielorazowe),

–  aparaty ultrasonograficzne,

–  monitory medyczne,

–  oprogramowanie służące archiwizacji danych medycznych,

–  szereg usług związanych z serwisowaniem urządzeń medycznych,

–  szkolenia personelu medycznego.

STABILNA WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem naszych przedstawicieli mobilnych lub obsługi stacjonarnej. Doradzimy, pomożemy skonfigurować produkt, przygotujemy ofertę oraz pakiet usług.

FINANSOWANIE